# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Країни » Іспанія

Іспанія


Іспанія розташована на крайньому південному заході Європи. Їй належать Балеарські острови в Середземному морі і Канарські острови в Атлантичному океані. Межує з Францією , Андоррою , Португалією. Близько 2 / 3 території Іспанії займає масивне підняте плоскогір’я Месета , оточене високими горами. У її центральних районах височать великі хребти Центральної Кордильєри . На півдні піднімаються Толедські гори (найвища точка – гора Корочо -де- Росігальдо , 1447 м). Найпівденніший край Месети Сьєрра- Морена піднятий до висот порядку 900 м (найвища точка – гора Естрелья , 1299 м). Сьєрра- Морена круто обривається до великої Андалусськой низовини з річкою Гвадалквівір . Річка Гвадалквівір впадає в Кадісскій затоку ; недалеко від її гирла знаходиться велика заболочена територія Національного парку Доньяна . На південному сході Іспанії простягаються складчасті гори Кордильєра – Пенібетика з найвищою вершиною країни – горою Муласен ( 3482 м) , увінчаною сніжниками і льодовиками , які займають саме південне положення в Західній Європі. Іберійські гори відокремлюють Месету від Арагонського плато. Місцями вони перевищують 2100 м (до 2313 м в Сьєрра -дель -Монкайо ) . Невисокі Каталонські гори (середні висоти 900-1200 м , вершина – гора Каро , 1447 м) слідують протягом 400 км майже паралельно берегу Середземного моря. Піренеї тягнуться майже на 400 км від Середземного моря до Біскайської затоки й утворюють потужний нездоланний бар’єр між Піренейським півостровом та іншою частиною Європи. Найвища вершина – пік Ането ( 3404 м). Західним продовженням Піренеїв є Кантабрійські гори з найвищою точкою – горою Пенья – Прієта ( 2536 м).

Державний устрій Іспанії:
Конституційна монархія. Глава держави – ​​король . Глава уряду – прем’єр -міністр. Законодавчий орган – двопалатний парламент 
Мова Іспанії:
Державна мова : іспанська.
У ряді областей широко поширені місцеві мови : баскська – у Країні Басків і Наваррі , галісійська – в Галісії , каталонська – у Каталонії , валенсійська – у Валенсії (останній іноді вважають діалектом кастильского мови ) .
Релігія Іспанії:
 Державна релігія Іспанії – римсько -католицька . Близько 95 % іспанців католики

Валюта Іспанії:
Міжнародна назва: EUR
У більшості банків є каса обміну валюти. Зазвичай для обміну потрібно пред’явити паспорт. За кредитними картками основних типів у банку видають за один раз ( в день) до 300 євро. Залежно від місця обміну валюти, з вас можуть стягнути від нуля (зверніть увагу на напис « No comission » ) до 10 % ( від усієї суми) комісійних . Не варто обмінювати валюту в аеропорту – тут відсоток банківської комісії завжди вище. В Іспанії багато банкоматів і майже всі вони приймають картки Visa і Mastercard . Багато банкомати знаходяться в приміщенні за закритими дверима , і для того , щоб туди пройти , необхідно провести карткою через спеціальний пристрій біля дверей.

 

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: sape

Filename: views/template.php

Line Number: 761


Fatal error: Call to a member function return_links() on a non-object in /home/tirtarei/public_html/galyna-tur.com.ua/application/project/views/template.php on line 761