# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Туреччина

Туреччина

 

Туреччина – країна з цікавою багатовіковою історією, цю землю християни та мусульмани вважають священною. Саме тут закінчувався Великий Шовковий шлях та злилися разом мистецтва Сходу та Заходу, утворивши високорозвинуті цивілізації та культури. Туреччина, з її середземноморським кліматом, пам’ятками культури та архітектури, багатими традиціями, фолькльором, лікувальними термальними джерелами та колоритною східною кухнею, завжди була цікава мандрівникам. Країна пропонує безліч можливостей для відпочинку на найкращих курортах з протяжними пляжами, теплим морем та гостинними жителями. Туреччина – це країна про яку говорять мільйони з доступними цінами на відпочинок, куди хочеться повернутись не один раз. Країна ніколи не втрачає своєї актуальності та привабливості, а, навпаки, набуває все нових барв та відітнків. Прогулянки на яхтах, поєднання активного та пасивного відпочинку, різноманітні національні шоу, насичені екскурсійні програми – це лише маленька частина того, що пропонує Вам Туреччина, а від такої пропозиції гріх відмовлятись!
Географія та клімат. Унікальна країна, що знаходиться на стику одразу двох континентів: на півдні Європи та на південному заході Азії. Утворилась Туреччина внаслідок розпаду Османської імперії у 1920 році. Більшість території держави знаходиться на Анатолійському півострові, менша – на Балканському. Межує на заході з Болгарією та Грецією, на півдні – з Іраком та Сірією, на сході – з Азербайджаном, Вірменією, Грузією та Іраном. Туреччина омивається одразу чотирма морями: Чорним (на півночі), Мармуровим (на північному заході), Егейським (на заході) та Середземним (на півдні). Країна займає важливу позицію на перехресті магістралей та торгових маршрутів між Європою та Азією. Туреччина – країна, де переважають гори та плоскогір’я, глибокі ущелини та великі котловани гірських хребтів, а рівнинні частини території знаходяться біля морських узбережь. Цікаво: в Туреччині знаходяться чотири вулкани: Великий Арарат – найвища точка країни та Сюпхан (недіючі), Немрут і Ерджієс (діючі). Уздовж узбережжя Чорного моря простягнулись Понтійські гори, Середземного – гірська система Тавр. Чорне море (внутрішнє море), яке омиває північне узбережжя країни, дуже холодне взимку та тепле влітку, вважається одним із наймолодших у світі. На даний момент курорти чорноморського узбережжя Туреччини тільки набувають розвитку. Мармурове море – внутрішнє море Туреччини та вкрай важливе для економіки країни, оскільки це єдиний канал сполучення Чорного моря зі світовим океаном через протоки Босфор та Дарданели. Егейське та Середземне моря – основні центри пляжного відпочинку в країні з безліччю курортів. В районі Вірменського плоскогір’я беруть свій початок відомі ріки – Тигр та Євфрат. Взагалі, річкова система Туреччини розвинена досить добре, хоча вони переважно не використовуються для судноплавства та промисловості. Так як країна в більшості гірська, в ній переважає континентальний клімат з жарким посушливим літом та сніжною і холодною зимою. В районах Середземноморського та Егейського узбережь клімат набув рис середземноморського з жарким, але вологим літом та м’якою зимою без снігопадів. Чорноморське узбережжя характеризується типово морським кліматом, з теплим і дуже вологим літом та прохолодною зимою. Туристичний сезон на Середземноморському узбережжі починається з кінця квітня і триває до середини жовтня, на егейському – з кінця травня до середини вересня.

 

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: sape

Filename: views/template.php

Line Number: 761


Fatal error: Call to a member function return_links() on a non-object in /home/tirtarei/public_html/galyna-tur.com.ua/application/project/views/template.php on line 761