# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Країни » Чорногорія

Чорногорія

 

Чорногорія – затишна балканська країна, де в оточенні чарівної природи і теплого моря Ви забудете про будні і поринете в атмосферу середземномор’я.
Географічне положення. Чорногорія знаходиться на південному заході Балканського півострова, на узбережжі Адріатичного моря, яке розмежовує цю країну та Італію. Також держава має кордони з Албанією, Сербією та Хорватією, Боснією і Герцеговиною. До її складу входять 14 невеликих островів. Площа Чорногорії – 13,8 тис. квадратних км.;. Столиця – місто Подгоріца.
Мова та релігія. Офіційна мова – чорногорська, близька до інших слов’янських мов, тому порозумітись з місцевим населенням буде просто. Також поширені німецька та англійська. 70% населення сповідують православ’я, 20% – іслам, 10% – католицизм та інші релігії.
Клімат. На адріатичному узбережжі переважає м’який середземноморський клімат, а в гірський районах – континентальний. Середня літня температура – 27°С, зимова – 12°С. З травня по жовтень триває купальний сезон, а сонячна погода тішить туристів 240 днів на рік.
Курорти Чорногорії. Відпустка в Чорногорії – це не лише тепле Адріатичне море, а і неповторна атмосфера, яку створюють старовинні фортеці та монастирі, кав’ярні і музеї, вузькі вулиці та площі. Адже недарма середземномор’я називають колискою Європи!
Місцеві пляжі переважно галькові, проте зустрічаються і просторі піщані узбережжя, і кам’яні бухти. Багато з них отримали міжнародні відзнаки за чистоту та екологічність.
Один з найвідоміших курортів Чорногорії – Будва. Це старовинне місто, де культурні пам’ятки поєднуються з розвинутою інфраструктурою. Туристів приваблюють фортифікаційні споруди, різноманіття місцевих фестивалів та чисті дрібногалькові пляжі. Для сімейного відпочинку обираютьРафаїловичі – невелике містечко поряд з Будвою. За 3 км від Будви розташований курорт Бечечі, сучасний комплекс з просторим пляжем. Чорногорія тури – це Ваш незабутній відпочинок.
Якщо Ви хочете побачити історичні пам’ятки на кожному кроці в прямому сенсі, то обов’язково відвідайте Котор. Краса природи відкривається вГерцг Нові, адже тут зібрані унікальні породи дерев, а соснові ліси і цілюще повітря – це Петровац.
Унікальні пляжі з чорним піском приваблюють в Ульцинь – найстаріше місто в Чорногорії. Якщо ж Ви хочете відвідати острівну частину цього сонячного краю, то Вас чекає Святий Стефан, мальовничий курорт на острові за 6 км від Будви
Що варто знати про Чорногорію.
- Для громадян України в Чорногорії діє безвізовий режим. Якщо Ви їдете через інші держави, то Вам знадобиться транзитна віза.
- Магазини відкриті з 8-9 ранку до пізнього вечора, а от на ринок варто йти в першій половині дня.
- Під час відпочинку Ви можете орендувати автомобіль, але не забудьте, що в Чорногорії правосторонній рух.
- В національній кухні переважають слов’янські м’ясні страви. Особливо популярне тут в’ялене м’ясо під назвою «пршут», яке виробляють за старовинними технологіями. Пршут – чудовий сувенір з Чорногорії, який часто купують до вина чи «лозоваче» – місцевої виноградної горілки.

 

 

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: sape

Filename: views/template.php

Line Number: 761


Fatal error: Call to a member function return_links() on a non-object in /home/tirtarei/public_html/galyna-tur.com.ua/application/project/views/template.php on line 761