м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Країни » Болгарія

Болгарія 


Відпочинок в Болгарії кращий спосіб по- справжньому розслабитися, забути повсякденну рутину – це «змінити обстановку». І дійсно , що може бути краще знайомства з новою країною?
Болгарія – це дивовижне держава, розташована в східній частині Балканського півострова. Вартість турів до Болгарії досить невисока, тим більше що багато туроператорів пропонують різноманітні гарячі путівки , на яких можна істотно заощадити. Приїжджі зможуть знайти тут все , що завгодно : приголомшливі гірські пейзажі , спокійні рівнини , бурхливі річки , цілющі мінеральні джерела … До послуг мандрівників готелі європейського класу з ввічливим , якісним обслуговуванням. Не варто забувати про ресторани з чудовою національною кухнею . Фактична відсутність мовного бар’єру також стане приємним плюсом на користь покупки туру .
Курорти Болгарії
Відпочинок в Болгарії не припиняється цілий рік. Літні курорти – це прекрасна можливість поліпшити стан здоров’я. Існують навіть спеціалізовані гарячі тури в Болгарію , спрямовану на «відпочинок з користю для організму » : з відвідуванням всіляких оздоровниць , джерел , купалень.
Багато курорти розташовуються безпосередньо на болгарському узбережжі. Сюди зазвичай приїжджають любителі повалятися на пляжі і поплескати в теплій безодні моря . Як правило , вони намагаються підбирати такі тури в Болгарію з Києва , які включають в себе розміщення в готелях недалеко від берегової лінії. Правда , варто відзначити , що в цей період шанс придбати гарячі тури зводиться до мінімуму – пік сезону.
Взимку країна перетворюється на ідеальне місце для активного відпочинку. Туроператори по Болгарії пропонують гарячі путівки на гірськолижні курорти з крутими спусками і трасами різних рівнів складності. Засніжені вершини і м’який клімат , ідеальний для катання , приваблюють сотні лижників щорічно. Якщо Ви не вмієте кататися , зимовий тур в Болгарію стане чудовим шансом навчитися цьому виду спорту.
Навесні і восени тури в Болгарію з Києва коштують набагато дешевше , ніж у сезон. У цей період люди воліють подорожувати всією родиною . Погода стоїть ще відносно тепла , народу небагато – відмінний час , щоб спокійно відпочити з дітьми. Туроператори по Болгарії сиплють всілякими екскурсійними пропозиціями. У цей час популярні тури з відвідуванням історичних та культурних пам’яток країни .

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»