м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Відпочинок на морі » Італія » Моя літня казка - Італія

Моя літня казка - Італія

 

 

 

Львів - Егер – Клагенфурт - Ліньяно Сабіадоро

 

6 ДНІВ НА МОРІ- Венеція - Верона -Львів 

 

Вартість від 190 евро

 

1 день

Картинки по запросу дегустація вина в егер

 

07:30 Збір групи біля Залізничного вокзалу м.Львова. 08:00 Відправлення в тур. Перетин кордону. -факультативно пропонуємо дегустацію молодого вина з гуляшем в Егері (15€). Неподалік від старовинного центру міста знаходиться найвідоміший регіон Угорщини – Долина Красунь. Це завжди було доволі цікавою місцевістю, від чого її історія вже повністю переплетена з легендами, пов’язаними з походженнями її назви, зі знаменитими винами, виготовленими в цій місцині. Різновидів вин тут дуже багато, деякі з них також мають власні легенди. Найвідомішим з вин досі залишається «Егри Бікавер» («Бича кров»). Ходить легенда, що під час захисту міста від навали турецьких військ Іштван Добо наказав напоїти воїнів червоним вином, щоб додати їм хоробрості. І хоча чисельність турецьких військ значно перевищувала угорські війська, останні здобули перемогу. Побачивши червоні бороди угорських солдатів, турки вирішили, що вони напилися бичачої крові, яка надає сили і хоробрості. Крім «Бичачої крові» є багато інших знаменитих вин у льохах Долини Красунь. Переїзд та поселення в транзитному готелі в Угорщині.

 

2 день

Картинки по запросу карінтія

 

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію. Оглядова екскурсія «Клагенфурт - місто озер і гномів». Справжня гордість Австрії - Карінтія - незабутній озерний край з алмазним розсипом відмінних водних курортів. Його величну столицю - старовинний Клагенфурт - можна з повним на те правом назвати огранованим діамантом в оправі одного з найбільших і найкрасивіших карінтскіх озер - озера Вертерзее. Клагенфурт, особливо його стара частина, має славу одного з найкрасивіших міст Австрії. Тут минуле возз'єднується з сьогоденням: старовинні вузенькі вулички м'яко переходять в сучасні просторі проспекти, відмінна архітектурна спадщина стародавніх майстрів безтурботно співіснує з модерністськими будівлями ... • Для всіх бажаючих - відвідання з екскурсоводом розважально-пізнавального парку Мінімундус - «Світ в мініатюрі» (23€). Тут знаходиться більше 170 пам'яток з 53 країн світу, які відтворені в маштабі 1:25. З легкістю можна оглянути будівлю Опери в Сіднеї, відвідати лондонський Тауер, сфотографуватися на фоні Бранденбурзьких воріт і з'їсти надзвичайно смачне морозиво біля Ейфелевої вежі ... смачного! Переїзд на курорт Ліньяно Сабіадоро або Розоліна Маре. Поселення в готелі. Ночівля.

 

3 день

Картинки по запросу курорт Ліньяно Сабіадоро або Розоліна Маре

Сніданок. Відпочинок на морі. Ближче до вечора (близько 18:00) пропонуємо чудову нагоду вкритися від спеки італійського літа, та відвідати справжню італійську «Trattoria» на дегустацію італійського вина та місцевої кухні (20 €). Тут у другій половині дня можна насолодитись легким бризом і по-справжньому відпочити. В Trattoria Ви знайдете вишукані й просто смачні з натуральних інгредієнтів смаколики та справжнє вино, якого в супермаркетах не продають. Ви відчуєте насолоду від семи видів білого і червоного вина, посмакуємо сири Фріулі, брускетта, фаршировані овочами, гарячими ковбасками, хлібними паличками ... та й звичайно маєте можливість на пам'ять про Італію привезти рідним часточку справжньої Італії у вигляді смачного вина з типового італійського фермерського господарства. Повернення в готель. Нічліг.

 

4 день

Картинки по запросу венеція італія

Сніданок. Відпочинок на морі. За бажанням пропонуємо: У вільний час пропонуємо відвідати надзвичайну та казкову Венецію.(40/35€). Венеція - перлина Адріатики,місто побудоване більш ніж на 100 островах,краса,якого не залишає нікого байдужим. Під час екскурсії ми побачимо безліч пам’яток архітектури, найгарніші церкви світу, найдивовижніші мости і просто побувати в місті яке не схоже на інші міста на нашій Планеті У Венеції Ви можете разом з гондольєром відкрити «Таємниці венеціанських каналів!» (25€), попливши на гондолі по в’юнких каналах вуличками по-під маленькими мостиками, мимо балкончиків та квітів, які звисають з підвіконь над блакитною водою. Хочеться, щоб це ніколи не закінчилось. А келих шампанського підкреслить романтику подорожі, і Ви назавжди поселите в своєму серці спогад про чарівну Венецію… Повернення в готель. Нічліг.

 

5 день 

Картинки по запросу італія море

Сніданок. Відпочинок на морі.

 

6 день

Картинки по запросу верона дом джульетты

Сніданок. Відпочинок на морі. За бажанням пропонуємо: Ви можете відкрити для себе романтичну Верону (40€) Ви вирушите у екскурсію по місту, яке по праву називається «Столицею закоханих», адже саме тут, згідно однойменній п’єсі В.Шекспіра, закрутилось кохання двох молодих сердець – Джульєтти та Ромео… І в одному з двориків досі є той балкончик, з якого колись присягала в коханні до свого єдиного красуня Джульєтта… Але окрім кохання і романтики Верона вважається одним з найгарніших міст Італії. Її «золотий вік» прийшовся на 13-14ст, лишивши після себе багатий культурний та художній спадок. Повернення в готель. Нічліг.

 

7 день

Картинки по запросу італія море

 

Сніданок. Виселення з готелю. Відпочинок на морі. Збір групи. Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля

 

8 день

 

Перетин кордону. Приїзд у Львів орієнтовно 23:00

 

 

Вартість включає:

 

проживання зі сніданками ;

всі екскурсії згідно програми;

супровід представника фірми;

проїзд автобусом по маршруту.

 

Додатково оплачується:

 

проїзд в громадському транспорті;

факультативи;

додаткове харчування, не передбачуване програмою;

вхідні білети;

консульский збір 35 €+ 25 € оплачується самостійно + 5 € обробка документів (якщо немає біометричного паспорта);

особисті витрати;

медичне страхування 65 грн;

курортний збір 5 євро з дорослої особи за весь тур.

 

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»