# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Відпочинок на морі » Хорватія » Всі на море в Хорватію

Всі на море в Хорватію

 

 

 

Sun Тривалість 8 Днів 

 

Львів-Задар-Спліт-Плітвіцькі озера-Корнати-Крк-Дубровнік-Львів

 

 

   День 1

 

   Збір групи 8-40.

   Відправлення в тур 9-00.

 

   День 2

 

   Приїзд в Хорватію,одну з найгарніших країн Європи, з прекрасною природою,пляжами і  античними руїнами древніх Римських міст.Рай для любителів дайвінгу і підводного полювання.

 

   Поселення в готелі,відпочинок на морі.

 

   Факультативно пропонуєм екскурсію в Задарі (10 євро-трансфер +екскурсія,7 євро екскурсія).

 

   Задар – одне з найбільших міст Хорватії,і найгарніших на узбережжі.Ми зможемо прогулятися вулицями старого міста,побачити церкви Св Доната , Св Марії , Св Петра,Бенедиктинський монастир .

 

   Вільний час,відпочинок на морі,нічліг.

 

 

 

 

 

 

   День 3

 

   Сніданок , відпочинок на морі

 

   Факультативно пропонуєм відвідати Спліт*(20 євро).Місто з тисячолітньою історією,древніми руїнами Римської імперії.Головною окрасою міста є Палац Діоклетіана ( 3 ст нашої ери) . Палац вважається однією з найкращих архітектурних памяток Римської імперії.

   

   Повернення в Задар,відпочинок на морі.Нічліг.

 

 

 

 

   День 4

 

  Сніданок . Відпочинок на морі.

 

   Факультативно пропонуєм відвідати острів Крк ( 35 євро ) . Острів славиться найкращими пляжами Хорватії , величезними  плантаціями оливків , хвойними лісами і звичайно ж своєю архітектурою.Такі пляжі ,як Vela,Rupa,Soline входять в ТОП 100 найкращих пляжів Світу.Під час екскурсії ми зможем побачити витвір архітектурного мистецтва Собор Вознесіння діви Марії , з дзвіницею ,яку видно з усіх кутків острова.

 

Повернення в готель, нічліг.

 

 

 

 

   День 5

 

   Сніданок.Відпочинок на морі.

 

   Факультативно пропонуєм  Плітвицькі озера .Національний Парк – який занесений в всесвітню спадщину Юнеско .16 озер Національного парку вражають своєю неймовірною красою всіх хто хоча б один раз тут побував.Озера, велика кількість водоспадів, велика кількість незвичних рослин і тварин зачаровують своєю красою.(55 євро на 19.08)

 

   Повернення в готель.Нічліг.

 

 

 

 

 

   День 6

 

   Сніданок.Відпочинок на морі.

 

   Факультативно пропонуєм відвідати екскурсію в Національний парк Корнати на кораблику.Парк складається з 89 островів і архіпелагів.Унікальний природній витвір мистецтва з островів,скал,рифів і звісно ж моря.(55 євро)

 

 

 

 

   Факультативно пропонуєм відвідати місто піратів Оміш,ідеальне місто для відпочинку і розваг,місто романтики і романтиків.Раніше тут було лігво піратів,а зараз один з кращих курортів Хорватії.Місто оточене Динарськими горами з однієї сторони і річкою Цетіньє з іншої.Під час екскурсії ми зможем побачити Старе місто ,церкву Михайла і святого Духа,фортецю Мірабелла.(трансфер 13 євро,трансфер+екскурсія 18 євро)

 

   Факультативно пропонуєм трансфер найкращий пляж материкової Хорватії за версією Lonely Planet і один з 10 кращих пляжів світу за версією журналу Форбс. Пляж Punta Rata *( трансфер 10 євро).

 

   Факультативно пропонуєм відвідати короля Адріатики - Дубровнік . Одне з найгарніших міст Адріатики,одна з колишніх аристократичних республік,колискова європейської науки.Саме тут знаходиться найдовша фортечна стіна в Європі,безліч музеїв,один з перших акваріумів в Європі.Під час екскурсії ми зможем побачити Кафедральний собор , церкву Власія і інші архітектурні окраси міста.

 

   Вільний час , під час якого рекомендуєм відвідати кращий пляж Дубровніка і один з кращих у  країні - Kupari.

 

   Збір групи,повернення в готель.Нічліг.

 

 

 

   День 7

 

   Сніданок,відпочинок на морі.

 

   Збір групи,переїзд у Львів.

 

 

 

 

   День 8

 

   Повернення до Львова, приїзд у Львів орієнтовно до 00-00.

 

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: sape

Filename: views/template.php

Line Number: 761


Fatal error: Call to a member function return_links() on a non-object in /home/tirtarei/public_html/galyna-tur.com.ua/application/project/views/template.php on line 761