# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Акція "НА ВАЛІЗАХ" » Прага та Дрезден #нашілюдивсюди

Прага та Дрезден #нашілюдивсюди

 

 

Львів - Прага - Дрезден - Львів

 

 

 

День 1

 

12.00 - Збір в аеропорті (старий термінал).

 

12.30 - Виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.
 

Пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові. Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, - пропонуємо трансфер до центральної частини міста. Для решти туристів вільний час в торговому центрі.

 

Нічний переїзд в Прагу.

 

 

День 2

 

Прага  - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків - Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста ... Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м'ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це - чудова і таємнича Прага!

 

Ночівля в готелі.

Чехія

Факультативно пропонуємо:

 • Унікальну екскурсію Празьким Градом. Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

 • «Якщо б було море пива…». Чехія! Тут, майже в кожному містечку,  є своя пивоварня.  Одні розвивались  у сучасні комплекси і продають свої напої у всьому світі, а  інші – законсервувались у «своєму столітті», саме тому їх пиво можна скуштувати лише тут. В Празі таких пивоварень є безліч. Тут полюбляють світле, чорне, мішане… Запрошуємо на дегустацію справжнього живого, пінного  напою.

 • Після, запрошуємо на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили.

 • Екскурсію “Легенди Праги”. Ви прогуляєшся містом крізь століття, - містом наповненим легендами та правдивими історіями, що заворожують подих та заставляють серце битись швидше. Маловідомі романтичні вулички від Старомєстської до Малостранської площі розповідоатимуть про життя, мрії і трагедії духа страченого бургомістра;

 • Чорний театр називають "родзинкою", адже те, що відбувається у ньому просто захоплює. Він являє собою театр тіней, актори якого створюють неймовірні постановки, засновані на грі світла і тіні, з використанням акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій. Актори театру дуже майстерні: вони можуть зменшуватися на сцені, зникати в одну мить і створювати неймовірні образи, оперуючи різними предметами, які підсвічуються яскравими лампами, вражаючи цим своїх глядачів. Те, що відбувається в Чорному театрі складно описати словами, це потрібно побачити своїми очима. Повірте, дія, яка відбувається на сцені просто заворожує і не залишає байдужим нікого. Адже кожна постановка відображає окрему історію, наповнюючи її глибоким змістом і надаючи їй дивного забарвлення. Отже, шановні туристи, запрошуємо Вас відвідати цей чарівний театр, враження від якого у Вас залишаться на все життя.

   

  Поселення в готель на околиці міста. Ночівля.

День 3

 

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Нічний переїзд до Львова.

 

 

Пропонуєм факультативно: 

 • "Колиску німецької Саксонії -  Дрезден". Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям. Пішохідна екскурсія.

 • Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів - одне з найбільших у світі зібрань живопису. Часто порівнюється з Лувром, Московським музеєм образотворчихмистецтв ім. А.С Пушкіна і галереями Ватикану. Саме тут, виставлена знайома кожному «Сікстинськамадонна» Рафаеля.

 • Кам'яний бастіон Саксонії - Бастай. Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували з'єднує кілька скель міст, який сам по собі став своєрідним дивом інженерії.

 • - запрошуємо відвідати містечко Майсен (22€) - одне з найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своїм фарфором, старовинним величним замком Альбрехтсбург заснованим в 10 ст. н.е. та вином.Сердньовічні вулички, готичні собори, сповнені життям площі та будинки, магазинчики та кафе — все це чарівний Майсен, який запрошує в гості.

День 4

 

Прибуття до Львова.

 

Вартість від 49 євро

 

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: sape

Filename: views/template.php

Line Number: 761


Fatal error: Call to a member function return_links() on a non-object in /home/tirtarei/public_html/galyna-tur.com.ua/application/project/views/template.php on line 761