# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Подорожі рідним краєм » Чудеса Поділля та Буковини

 

Чудеса Поділля та Буковини

 

 

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ– ХОТИН – ЧЕРНІВЦІ

 

ДАТИВИЇЗДІВ:

березень

7-8

Виїзд з РІВНОГО
 (ОКРІМ ТОГО забезпечуємо безкоштовний трансфер на посадку в тур з міст: ЗДОЛБУНІВ, ДУБНО, СЛАВУТА, ОСТРОГ, НЕТІШИН, КРЕМЕНЕЦЬ).

 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

День І

 

04.00 - виїзд з міста Рівне (виїзд з інших міст повідомимо індивідуально). 

08.30 - зупинка на сніданок.        

11:00 - Приїзд до Кам'янця-Подільського.

11.30 – 13:30 - екскурсія по фантастичному місту, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. "Квітка на камені" саме так ще називають місто Кам’янець, він визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні... Ми помандруємо старим містом, де оглянемо стару фортецю (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральнийкостел Петра і Павла (XVI ст.), поруч знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною та багато іншого.

 

    

 

13:3014:3обід у кафе(за бажанням туристів).

14:30 – 16:00 - І звісно ж відвідаємо неймовірну Камянець-Подільську фортецю - частину оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства, яка входить до Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець» - одного з «Семи чудес України».

 

16.00 – 18.00 – вільний час прогулятися вечірнім містом, придбати сувеніри та просто насолодитися чарівними краєвидами…

18.30 – 19.00 – поселення в готель.

 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

День ІІ

 

08.00-08.30- прокидаємось і вирушаємо на екскурсію.(Сніданок при бронюванні туру з харчуванням).

09.30 - 11.00- Розпочнемо другий день з відвідання ще одного з "семи чудес України" - Хотину. Іноземці це місто називають райським куточком на планеті, з багатою культурою та закріпленими традиціями. Хотинська фортеця досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра й просто перехоплює подих з перших хвилин перебування.