# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Подорожі рідним краєм » Чудеса Поділля та Буковини + Бакота

 

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙБАКОТА ХОТИН – ЧЕРНІВЦІ

 

ДАТИВИЇЗДІВ:

серпень

вересень

жовтень

22-23-24

виїзд в неділю
  ( День Незалежності)

 

3-4-5

17-18-19

2-3 (див. Програму туру «Фестиваль повітряних куль»)

8-9-10

22-23-24

Виїзд з РІВНОГО, ЛУЦЬКА

(ОКРІМ ТОГО можливийтрансфер на посадку в тур з міст: ЗДОЛБУНІВ, ДУБНО, СЛАВУТА, ОСТРОГ, НЕТІШИН, КРЕМЕНЕЦЬ).

 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

День І


 04.00 -виїзд з міста Рівне (виїзд з інших міст повідомимо індивідуально).

07.30 –зупинка на сніданок, туалет.

10.30- Приїзд до Кам’янця Подільського.

11.00 – 13.00- екскурсія по фантастичному місту, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. "Квітка на камені" саме так ще називають місто Кам’янець, він визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні... Ми помандруємо старим містом, де оглянемо стару фортецю (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною та багато іншого.

  

13.00 – 14.00– перерва на обід. 

14.00 – 16.00І звісно ж відвідаємо неймовірну Камянець-Подільську фортецю- частину оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства, яка входить до Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець» - одного з «Семи чудес України». 

 

16.30 – 19.00 - Вільний час.

19.30– Відпочинок у комфортабельному готелі «Вілла Дві ріки»поблизу Кам’янця-Подільського. З вікон готелю відкривається незабутній вид на річку Мушку, яка впадає в Дністер. На території вілли "Дві річки" є бар, ресторан, більярд, фінська сауна. "Візитною карткою" готелю "Дві річки" є кухня, де готують страви з екологічно чистих продуктів харчування. Вілла "Дві річки" має власний пляж, де відпочиваючі можуть взяти в прокат катера, гідроцикли і водні лижі.

 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

День ІІ

 

08.30– просинаємося і гарненько снідаємо.

09.00 – 11.30-  Переїзд до мальовничого с. Бакота.

 

11.30 – 12.30- У Бакоті Ви побачите найдавніший на придністровських землях чоловічий монастир. Недаремно це найстаріший монастир, адже в Бакоті, на високій 120-метровій білій скелі ще в ХI столітті він був створений, більша частина приміщень якого була в печерах. Екскурсію монастирем проводить Тарас Горбняк – уродженець затопленого села Бакота. Вже багато років він займається дослідженнями історії цієї території, а також розповідає її усьому світові. Історії про те, як селяни самостійно мусили руйнувати власні хати, рубати дерева у своїх садах і покидати родинні місця, просто приголомшують. Територія, яка підлягала затопленню, була зачищена повністю, а інтернетні історії про купол церкви, який видно з води – не більше ніж вигадка, перенесено було навіть цвинтарі. Колись – це трагедія тисяч людей, а нині – місце, де тілом і душею відчуваєш спокій.