# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Подорожі рідним краєм » Подорож до Львова

 

ДАТИВИЇЗДІВ:

 

вересень

жовтень

26

14 ( Свято Покрови)

23 (Фестиваль сируі вина )

Виїзд з РІВНОГО, ЛУЦЬКА
 (ОКРІМ ТОГО можлива організаціятрансферуна посадку в тур з міст: ЗДОЛБУНІВ, ДУБНО, СЛАВУТА, ОСТРОГ, НЕТІШИН, КРЕМЕНЕЦЬза окрему доплату!)

 

 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

День І

 

07.00- Виїзд з Рівного (ТЦ «Покровський» біля квіткового магазину, час та місце виїзду з інших міст будемо уточнювати індивідуально).

08.30-09.00– зупинка в Бродах (сніданок, туалет).

10.30 – 11.30– Прибуття до Львова, підняття на Високий Замок (за сприятливих погодніхумов). Це цілий комплекс пам'яток, тут і парк "Високий замок", який засновували у 1835 році, городище давньоруського міста Львова, грот і скульптури левів, і власне рештки Високого замку, який був збудований в 13 столітті під керівництвом Галицько-Волинського князя Лева на Замковій горі.

 

 

 

11.30 – 14.00- Екскурсія містом. Львів – одне з найпрекрасніших міст України, де відчувається європейський шарм, любов до гармонії та краси. Особливий колорит йому надають витончені будинки, квіти на фасадах, яскраві та оригінальні вітрини, маленькі затишні кафе. Ми помандруємо старим містом, де оглянемо монастир Бернардинів, Єврейський квартал, Домініканський монастир, Вежу Корнякта, Площу Ринок, Міську Ратушу, вул. Вірменську та інше…

 

  

 

14.00 – 15.00– обід.

15.00 – 15.30- Піднімаємося на Ратушу. Тут можна помилуватися краєвидами древнього міста, помріяти, загадати бажання... Сучасна ратуша має  прямокутну форму. Це  чотириповерхова будівля з внутрішнім подвір'ям і триярусною квадратною вежею заввишки 65 м. Також усі бажаючі можуть подивитися на роботу механізму одного з найстаріших в Україні годинників.