# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Акція "НА ВАЛІЗАХ" » Вікенд по Европейські

Вікенд по-європейськи

Рівне-Луцьк-Львів -Відень-Будапешт-Львів-Луцьк-Рівне

4 дні/3 ночі

Березень

Дата виїзду:

8.05(18-00) – 11.05

 

Виїздз РІВНОГО ,ЛУЦЬКА та ЛЬВОВА (ОКРІМ ТОГО забезпечуємо безкоштовнийтрансфер на посадку в тур з міст: ЗДОЛБУНІВ, ДУБНО, СЛАВУТА, ОСТРОГ, НЕТІШИН).

 

День 1

Виїзд з Рівного. Переїзд територією України. Перетин кордону.Нічний переїзд.

День 2

Прибуття до Відня. Це місто, що живе у ритмі вальсу. При порівняно невеликих масштабах австрійської столиці – кількість історичних, архітектурних та культурних пам’яток тут просто зашкалює. Але,разом з тим, місто сповнене величного імператорського духу. Відень зберіг багато рис, властивих столицям великих державних утворень. Величні храми, розкішні резиденції вельмож, театри, оперні зали, широкі площі та проспекти - Відень по праву вважається однією з найкрасивіших і цікавих столиць світу. Не можна не згадати і набір штампів, хоча і вельми приємних: Моцарт, Штраус, штрудель, шніцель і кава. Все це і навіть трохи більше на вулицях Відня можна знайти з надлишком.

Ми вирушаємо на оглядову екскурсію (входить у вартість туру). Екскурсія по Відню познайомить вас з найзначнішими пам'ятниками архітектури: площа Святого Стефана із однойменним Собором Святого Стефана (він є символом Відня, а святий Стефан - покровителем столиці Австрії), площа Ам хоф- "При дворі" ( у її центрі стоїть "Марієнзойле" - колона на честь Діви Марії), пам'ятник Тридцятирічній війні,  величний комплекс імператорського палацу Хофбург(XIII - XIX ст.), у приміщеннях якого розташована іспанська школа верхової їзди, та ще багато чого цікавого.

 

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Палац Шенбрунн(15 євро+вхквиток16 євро)– палац відноситься до числа найкрасивіших архітектурних споруд в стилі бароко на теренах Європи. Територія перебувала у володінні Габсбургів з 1569 року,вХVIIст. тут побудували заміський палац і вперше назвали його «Шенбрунн». Палацоваспоруда і парковий комплексбули повністю перебудовані після 1743 року в епоху царювання Марії Терезії. У розкішних імператорських залах окрім самої Марії Терезії свого часу жили також імператор Франц Йосиф, імператриця Елізабет і багато інших. Сьогодні завдяки своїм історичним значенням, унікальному парковому комплексу і розкішного оформлення палац визнаний об'єктом Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Скарбниця Габсбургів (10 євро+вхквиток12 євро) - У найбільшій скарбниці світу зберігаються відразу дві імператорські корони, а також Бургундський скарб і скарб Ордена Золотого руна. Перлиною колекції є корона Священної Римської імперії німецької нації. Другою важливою короною Імператорської скарбниці є австрійська імператорська корона. Вона була виготовлена ​​в1602 році в якості особистої корони імператора Рудольфа II (1552-1612). Імперій більше немає, багатства ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!

  

Переїзддо готелю. Ночівляна території Угорщини.


 День 3

Прокидаємося та гарненько снідаємо. (сніданок включено у вартість туру).

Переїзддо Будапешту. «Перлина Дунаю» - саме так називають це місто, що розкинулося по обидва береги однієї із найбільших водних артерій Європи. Старовинна Буда та елегантний Пештразом утворюють справжній мегаполіс з населенням понад 2 млн. осіб.Величаві архітектурні споруди, численні музеї, старовинні мости через Дунай, вузенькі та неповторні вулички, як і сучасні проспекти, парки, крамнички, кафе тощо радують око та душу і навесні, і влітку, і восени, і взимку.

Ми вирушаємо на оглядову екскурсію(входить у вартість туру)по східному лівому березі столиці – Пешту. Під час прогулянки відвідаємо базиліку Святого Іштвана– найвідоміший храм Будапешту, площу Свободи з її величними пам’ятниками та будівлями у стилі сецесіон, із набережної матимемо змогу помилуватися видом на Будайськуфортецю, а також дізнаємося історії «Маленької принцеси» та «Взуття на р. Дунай». Ну і звісно дійдемо до будівлі що є візитівкою міста та країни в цілому – Парламенту.