Головна » Подорожі рідним краєм » Замки Тернопільщини
КРЕМЕНЕЦЬ – ЗБАРАЖ – ВИШНІВЕЦЬ – ТЕРНОПІЛЬ
06.30 Виїзд з м. Рівне ( Покровський ТЦ, маг «Квіти»).
08.30 – 09.30 - Кременець - місто, яке називають волинською Швейцарією. Тут на Вас чекає підйом на гору Бону. Із гори Бони, на якій стоїть замок, перед Вашими очима постане неймовірний краєвид... Існує дуже давня легенда про ці місця…
10.00 – 11.00 Місто Вишнівець, екскурсія по палаці Вишнівецьких. Замок у Вишнівці (перша згадка 1395 р.). Тут давно нічого не відбувається, що б виходило за звичні рамки, на відміну від давнішніх часів, коли життя цього містечка було густо насичене подіями та неординарними історичними постатями. Мовчазними свідками тих подій сьогодні є: - замок князів Вишневецьких, перебудований у ХVIII ст. у палац з розкішним парком, що нараховував понад тисячу дерев (8 га); - призамкова Вознесенська церква - колишня усипальня князів Вишневецьких, де за легендами, брали шлюб Марина Мнішек та Лжедмітрій; - альтанка, від якої залишилася лише одинока лавка — місцеві стверджують, що у 1846 чи 1848 р. на ній малював Тарас Шевченко.
11.30 – 13.30 - Збаразький замок можна безперечно назвати перлиною та історичним скарбом Тернопільщини та справжньою окрасою старовинного Збараж. Історія міста Збаража розпочалась на Старозбаразькій горі, де впродовж двох століть існував середньовічний замок. У 1589 р. татари зруйнували замок і князі Збаразькі вирішили не відбудовувати його, а перебратися до нового поселення, яке виростало неподалік. Перша згадка про сучасний Збараж, як місто датується 1583р.
Могутній Збаразький замок, який можна побачити і сьогодні, був збудований протягом 1620-1631 років останніми представниками роду князів Збаразьких – Юрієм і Христофором. Проект видатного італійського архітектора Вінченццо Скамоцці пристосував до місцевих потреб фортифікатор Андреа дель Акава.
14.30 – 15.30 – обід.
16.00 – 18.00 - Тернопіль! Місто у західній частині України, політико-адміністративний, економіко-діловий та культурний центр Тернопільської області. Тернопіль часто називають "містом фонтанів".
Тут на нас чекає екскурсія вечірнім містом, прогулянки по прекрасній набережній. «Файне місто» відкриє всю романтичність та колорит для нас.
НА ВИЇЗД 15 грудня та 19 січня
Завітаємо у храм апостола Петра у Тернополі, де щороку, починаючи з 2005-го, встановлюють вертеп (шопку) із рухомими фігурами. Шопка у тернопільському храмі святого апостола Петра має форму діорами. Вона розташована вздовж однієї зі стін церкви і височить аж під купол. У ній можна побачити ясла зі Святим дитятком, фігури Марії, Йосипа та інших біблійних персонажів. Також тут змайстрували ціле селище на пагорбах із хатками, храмом, мешканцями, різними птахами й худобою.
Особливу увагу відвідувачів церкви привертають рухомі елементи шопки. Це фігури святих Франциска, Володимира, Ольги, Митрополита Андрея Шептицького і Йосипа Сліпого. Вони ходять навколо Ісуса і віддають йому уклін.
21.00 – орієнтовне прибуття до Рівного.
Туроператор має право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг, а також право заміни готелів на рівноцінні.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:
-
У воєнний період частина коштів іде на підтримку ЗСУ.
-
Можливе збільшення вартості туру, у зв'язку з постійним зростанням вартості палива та комплектуючих деталей до транспорту, а також можливі зміни в програмі турів ( у зв'язку з відкриттям туристичних локацій, чи зміни їх роботи) - про це буде повідомлено туроператором завчасно!
-
Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
-
Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок на бронювання;
-
Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, або ж здійснити доплату за одномісне розміщення (ціну уточнити у туроператора).
-
Туристи повинні мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг і захист від дощу (дощовик).