м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Херсонська область » Скадовськ » Пансіонат "Південний"

Оздоровниця матері та дитини-пансіонат «Південний»

 

   Відпочинок на березі Чорного моря в лікувально-оздоровчому пансіонаті, розміщеному в унікальній курортній зоні – українській «Рів’єрі», де поєднуються морський і степовий клімат. Середня температура повітря трьох літніх місяців +300 С. Вода Джарилгацької затоки насичена йодно-бромними сполуками, що сприяє лікуванню дихальних шляхів.

   Розміщення у 4-х поверховому (стандарт) та 3-х поверховому (люкс) корпусах пансіонату. На кожному поверсі є великий хол з телевізором і холодильником. На першому поверсі розміщений медпункт, цілодобовий черговий адміністратор.

 

Стандарт: 2-3-4х місні номери зі зручностями в номері (Т,У), душ на першому поверсі, х/г вода цілодобово, в кожному номері балкон.

 

"Полулюкс"- зручності в номері Д,Т,У, Х, ТV.

 

Номери категорії "Люкс" - затишні одно і 2-кімнатні номери в 3-х поверховому корпусі. В номері: Д,Т,У,Х,TV, кондиціонер,Wi-Fi.  

 

Пансіонат знаходиться у парковій зоні біля моря. Пляж – піщаний,

обладнаний тіньовими навісами, кабінками для переодягання, душем і дитячою гіркою. На території пансіонату знаходиться обладнаний дитячий майданчик, спортивний майданчик, більярд, настільний теніс.

Проводяться вечори відпочинку (аніматори для дітей), дискотека, покази кінофільмів.

Медичні послуги: масаж, фітотерапія, фізкабінет.

Є різні варіанти дат заїзду.

   

 

 

    

  

  

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»