# Туристичне агентство "Галина-Тур" м. Рівне

м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Країни » Греція

Гре́ція

 

Європейськадержава на півдні Балканського півострова та численних островах. На півночі межує з Албанією, Республікою Македонією та Болгарією, на сході — з Туреччиною. Південні береги омиваються Середземним морем, західні —Іонічним, східні — Егейським. До складу Грецької республіки також входить автономна чернеча республіка Афон, розташована на півострові Халкідіки Айон-Орос.

Сучасна Греція — спадкоємиця культури Стародавньої Греції і вважається колискою західної цивілізації, батьківщиною світової демократії, західної філософії, основних принципів фізико-математичних наук, мистецтва театру  таОлімпійських ігор сучасності.

Багата культурна спадщина, географічне положення роблять Грецію однією з найбільш відвідуваних країн світу. Вона приваблює туристів одночасно рекреаційними курортами, різнобічним історико-культурним туризмом та паломництвомдо святинь всього християнського світу.

Клімат країни субтропічний, середземноморський, зі спекотним і сухим літом, м'якою дощовою зимою

Серед найбільш відомих та популярних туристичних центрів Греції: історико-культурних — Афіни, Дельфи, острів Корфу, Крит; центри пляжного відпочинку — півострівХалкідіки, острови-курорти Міконос, Санторіні, Парос і Крит; центри паломництва християн — Свята гора Афон, Метеорські монастирі, візантійські пам'ятки Салонік(Базиліка Святого Дімітрія, Базиліка Святої Софії та інші), занесені до переліку об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Афон - це дивовижне поєднання гір, рівнин і нескінченного морського узбережжя.Це багата скарбниця тисячолітнього візантійської спадщини, що зберігає багатовікові канони релігії.

Кассандра (Халкідікі), Греція

Поєднання стародавнього світу з сучасними містечками з масами розваг, чудовий краєвид півострова Кассандра, широковідомі готелі - роблять цю місцевість привабливою для сотень тисяч туристів.

Крит, Греція

Острів Крит радує прекрасними піщаними пляжами, курортами з розвиненою туристичною інфраструктурою і комфортабельними готелями.

Ситония (Халкідікі), Греція

Ситония славиться своїм чудовим ландшафтом, що поєднує в собі гори з сосновими борами і порізане мальовничими бухтами морське узбережжя.

 

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: sape

Filename: views/template.php

Line Number: 761


Fatal error: Call to a member function return_links() on a non-object in /home/tirtarei/public_html/galyna-tur.com.ua/application/project/views/template.php on line 761