м. Рівне, вул. Соборна, 2а
моб.: +38 (097) 397-87-00

galyna-tur.com.ua
e-mail: galyna_tur888@ukr.net

Головна » Країни » Кіпр

 Кіпр

 

Кіпр (Cyprus) – острівна країна в Європі. Розташований острів у Середземному морі на приблизно рівній відстані від Туреччини, Єгипту, Греції, Ізраїлю. Площа Кіпру трохи більша 9000 кв.км (із заходу на схід ~ 240 км з півночі на південь ~ 100 км, тобто при бажанні весь острів можна об’їхати на машині за день). У північній частині острова розташована невизнана держава Північний Кіпр. Уздовж усього морського побережжя тягнуться піщані і піщано-галькові пляжі, центральну частину острова займають гори Троодос.
Населення острова – трохи менше 1 млн. чоловік, найбільші міста – Лімасол, Нікосія (столиця), Ларнака, Пафос. Більшість населення – греки-кіпріоти, також можна виділити турків-кіпріотів (15%) і росіян (приблизно 5%). Більшість населення сповідують православне християнство. Кіпріоти – дуже релігійний, віруючий народ.
Офіційна мова на Кіпрі – грецька, але практично всі кіпріоти знають англійську мову. В основних курортних містах можна навіть розраховувати на розуміння російської мови.
Історія острова Кіпр налічує не одну тисячу років, протягом яких острів потрапляв під вплив різних цивілізацій (греки, венеціанці, єгиптяни, перси, турки та ін.). Був навіть період в історії острова коли ним володів широко відомий нині Орден Тамплієрів. Найбільш помітний внесок зробили греки, що помітно неозброєним оком і в даний час.
Кіпр – країна для якої туризм є одним з основних джерел доходу – острів щорічно відвідує більше 2 млн. туристів. Такою популярністю Кіпр зобов’язаний розвиненій туристичній інфраструктурі (якість якої суворо контролюється на державному рівні, зокрема “зірковість” готелів має офіційний статус і для готелю отримати статус 5 * – це значить строго відповідати певним критеріям якості. Інфраструктури, обслуговування і т.п.), Надзвичайно сприятливому клімату, екологічній природній чистоті (більшість кіпрських пляжів мають Блакитні прапори ООН за чистоту), гостинності місцевих жителів і багатьох-багатьох інших факторів.
Не останню роль для жителів України відіграє швидкість і простота у подоланні відстані відокремлює Кіпр від наших країн – політ на літаку займе лише 3-3,5 години.
Для громадян України для відвідування острова потрібна віза Кіпру. Кіпр в даний час не входить в Шенгенську угоду, тому умови отримання візи не вибагливі.
- Кіпр – це відмінний пляжний відпочинок. Пляжний сезон починається в квітні і закінчується в кінці листопада
- На острові розвинена туристична інфраструктура: велика кількість різноманітних готелів, на будь-який смак і бюджет, велика кількість різноманітних розваг, місць для активного відпочинку, занять спортом.
- Відпочиваючи на Кіпрі зовсім необов’язково весь час перебувати на території готелю. Країна абсолютна безпечна не тільки для місцевих жителів, а й для туристів. Рівень злочинності на Кіпрі практично дорівнює нулю.
-Кіпріоти дуже доброзичливо і з повагою ставляться до своїх гостей. Більшість кіпріотів – православні християни, що не може не позначатися на їх любові до слов’ян і особливо до слов’янок
- На Кіпрі практично завжди дуже сприятлива, тепла, сонячна погода – сонце над островом світить 350 днів у році.
- На Кіпрі сприятливі умови для ведення бізнесу, купівлі нерухомості і т.п.
- На Кіпрі панує абсолютно неймовірна атмосфера постійного свята, безтурботності, Вас завжди буде оточувати море посмішок і поваги.

 


 

Усі права захищено © Галина-Тур, м. Рівне | 2011

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»